Sievietes vecumu atklāj viņas kakls un dekoltē zona, kas nav pārsteidzoši, jo nelielā zemādas tauku slāņa dēļ plānā āda šajā zonā ir sausāka un neaizsargātāka, kādēļ krunciņas šeit parādās daudz agrāk nekā uz sejas. . Daudzas dāmas interesējas par to, kā atjaunot kaklu. Viņi vēršas pie kosmetologiem, kuri stingri iesaka apbruņoties ar veselu produktu arsenālu vai izmantot vecmāmiņas laika pārbaudītas receptes. Diemžēl šādas metodes var palīdzēt tikai pašā sākumā. Veikalos un tautas līdzekļi ir efektīvi kā profilakse - tie palīdz nedaudz aizkavēt ar vecumu saistītu izmaiņu parādīšanos un ir ieteicami meitenēm līdz 30 gadu vecumam. Kā liecina prakse, vairumā gadījumu sievietes zvana tikai tad, kad problēma jau ir acīmredzama, un dažādi krēmi un maskas vairs nav efektīvas. Šajā gadījumā pacientiem var palīdzēt dažādas metodes, kuru ir daudz:
- platismoplastika- ķirurģiska operācija, kas palīdz atjaunot kakla elastību, noņemt "Venēras gredzenus", nokarāšanos un dubultzodu. Taču šī ir traumatiskākā un dārgākā metode, kas prasa arī rehabilitācijai veltītu laiku;
injekcijas terapija:
- mezovītnes (parastās un 3D)- speciālu diegu ievadīšana zem ādas 3, 5-4 mm dziļumā, kas veido sejai jaunu rāmi, pievelkot un izlīdzinot pat dziļākās krunciņas;
- mīksts lifts- metode, kuras pamatā ir tie paši pavedieni, bet ar lielāku ievietošanas dziļumu zem ādas;
- kontūrplastiskā ķirurģija- uz hialuronskābes vai kalcija hidroksiapatīta bāzes veidotu pildvielu ievadīšana ādas slāņos, kas aizpilda krunciņas, kā rezultātā tās tiek izlīdzinātas;
- biorevitalizācija— zemas molekulmasas hialuronskābes injekcijas, kas aizpilda grumbas;
- biopastiprināšana- arī hialuronskābes injekcijas, bet ar blīvāku struktūru, kas ļauj izveidot pastiprinošu slāni;
- mezoterapija- bioloģiski aktīvo kokteiļu (mezokokteiļu) ievadīšana zem ādas, ko ārsts izvēlas precīzi pēc pacienta pieprasījuma: var būt hialuronskābe vai polipienskābe, dažādi vitamīni utt.
Problēma ar lielāko daļu injekcijas metožu ir iespējamās blakusparādības pēc manipulācijas, kā arī ārsta lietotās zāles. Diemžēl ir ļoti grūti pārbaudīt to sertifikāciju, un viltojumi ir ļoti izplatīti medicīnas zāļu tirgū. Tāpēc, izvēloties klīniku manipulācijām, pievērsiet uzmanību tās reputācijai, ārstu pieredzei, kā arī darbā izmantotajām zālēm.
- lāzerterapija- maigākā metode, kurai raksturīgs zems traumatisms, maksimāls efekts un rehabilitācijai netērēts laiks.
Kakla ādas problēmas un to cēloņi
Ar vecumu kakla āda kļūst ļengana, paplašinās kapilāru tīkls, parādās "zosu izciļņi", kļūst pamanāmas krunciņas un citas problēmas. To galvenais iemesls ir nepareiza aprūpe vai tās pilnīga neesamība. Citi faktori pasliktina situāciju, tostarp:
- iedzimtība;
- slikts uzturs;
- pēkšņs svara pieaugums un zudums;
- hormonālie traucējumi;
- noliekšanās un problēmas ar mugurkaulu;
- slikti ieradumi;
- pastāvīgs stress;
- bieža solārija apmeklēšana vai pārmērīga sauļošanās.
Sertificēti speciālisti palīdzēs atjaunot kakla un dekoltē skaistumu, izmantojot inovatīvas tehnikas. Turklāt viņi noteiks problēmas cēloni un novērsīs to, lai paildzinātu pozitīvo rezultātu.
Kā atjaunot kaklu un dekoltē: efektīvas metodes
Aparatūras kosmetoloģija ļauj tikt galā ar daudzām problēmām. Jaunākās tehnikas palīdzēs ātri atjaunot kakla un dekoltē ādas ādu, kā arī sniegs ilgstošus pozitīvus rezultātus. Arī šo metožu galvenās priekšrocības ir drošība, nesāpīgums un īss atveseļošanās laiks. Lielākajai daļai metožu nav nepieciešama īpaša sagatavošanās, un jūs varat atgriezties ierastajā dzīvē tūlīt pēc procedūras.
Ja jūs uztrauc jautājums: "Kā atjaunot kaklu un dekoltē? ", sazinieties ar speciālistiem. Klīnika piedāvā tādas efektīvas un iedarbīgas metodes kā:
- frakcionēta termolīze:Iedarbojoties ar frakcionētu oglekļa dioksīda lāzeru, uz kakla un dekoltē zonas veidojas mikropunktu matrica, kas iedarbina dabisko šūnu atjaunošanās procesu. Rezultātā tiek izlīdzinātas grumbas, āda kļūst pievilkta un elastīga. Frakcionālais lāzers apstrādā arī vecuma plankumus. Pēc sesijas var būt neliels apsārtums vai pietūkums, var parādīties arī mikropunktu sietiņš, kas nolobīsies pats 7-10 dienu laikā. Kursa ilgums ir atkarīgs no klienta individuālajām īpašībām, bet visbiežāk pietiek ar 2 līdz 4 procedūrām ar 3-4 nedēļu intervālu. Viena sesija ilgst 30-60 minūtes;
- neablatīva frakcionēta atjaunošana:Šī metode ļauj ne tikai atbrīvoties no grumbām un novērst nokarāšanos uz kakla un dekoltē, bet arī padarīt rētas neredzamas. Šīs metodes īpatnība ir dziļa lāzera stara iespiešanās, kas stimulē kolagēna un elastīna šķiedru veidošanos skartajā zonā. Rezultātā veidojas jauns karkass, āda kļūst gluda un elastīga. Procedūru skaits ir atkarīgs no ādas tipa un citām individuālajām īpašībām. Vidēji kurss ir 3-4 sesijas katru mēnesi, ilgums līdz 30 minūtēm;
- lāzera pīlings.Šī metode ļauj paātrināt dabiskās ādas atjaunošanās procesu. Procedūras laikā lāzers rūpīgi noņem plānu ādas kārtiņu un uzreiz atdzesē apstrādāto zonu. Rezultātā sākas ādas šūnu atjaunošanas process, un tajā pašā laikā izzūd plankumi un defekti. Pēc manipulācijas ar lāzera staru kakla un dekoltē zonai tiek uzklāta nomierinoša maska. Procedūras efekts ir kumulatīvs: pirmie rezultāti ir pamanāmi pēc 7-10 dienām, kad āda ir pilnībā atjaunota, un galīgo efektu var novērtēt pēc 3-6 mēnešiem, atkarībā no klienta individuālajām īpašībām. Vidēji procedūra ilgst no pusstundas līdz stundai;
- RF pacelšana vai termiska:Šī procedūra tiek veikta ar unikālu ierīci, izmantojot īpašu 49 mikroadatu stiprinājumu, kas pārklāts ar zeltu. Procedūras laikā ārsts veic terapeitiskās punkcijas. Pateicoties anestēzijas ziedes lietošanai, šī manipulācija ir nesāpīga. Adatu iespiešanās dziļums ir atkarīgs no ādas tipa un problēmas, ar kuru cilvēks saskaras. RF impulsi ietekmē dažādus ādas slāņus, stimulējot atjaunošanas procesus. Sildīšanas rezultātā tiek saspiestas esošās kolagēna šķiedras, tiek pastiprināta fibroblastu dalīšanās un dabiskā elastīna un kolagēna sintēze, kas palielina ādas elastību, izlīdzina grumbas un uzlabo krāsu. Vidēji procedūra ilgst 30-40 minūtes. Iedarbība pēc Thermage saglabājas divus līdz trīs gadus, ievērojot ārsta ieteikumus.
Pirms jebkuras procedūras ārstam jāpārbauda pacienta slimības vēsture un, ja nepieciešams, jānosaka papildu izmeklēšanas metodes un testi, lai izslēgtu kontrindikāciju esamību.